מרפאה בעיסוק, מרצה בבית הספר לריפוי בעיסוק של הדסה והאוניברסיטה העברית, הפקולטה לרפואה,

מנהלת תכניות ההכשרה ומדריכה בכירה של התערבות COG-FUN, וקלינאית מעל ל 25 שנה וחוקרת שותפה במעבדה לליקויים נוירו-קוגניטיביים בהקשר בראשות פרופ’ עדינה מאיר.

דר’ טראוב עוסקת בהערכה והתערבות טיפולית עם ילדים, נוער ומשפחותיהם וכן מבוגרים המתמודדים עם ליקויים התפתחותיים, ליקויים בקשב וריכוז, ליקויי למידה ולקויות נלוות כגון ליקויים מוטוריים. בעלת תעודת מאבחן LPAD ממכון פוירשטיין, וממפתחי בטריית אבחון קוגניטיבי –דינאמי לילדים (DOTCA-Ch).
ממחברי החוברת- כל שרצית לדעת על דיסלקסיה ולקויות למידה אחרות של עמותת אורטון דיסלקסיה ישראל, 2010 .

כמו כן, דר’ טראוב בר-אילן שימשה שנים רבות כיו”ר הפורום הישראלי לריפוי בעיסוק בשירות אנשים עם לקויי למידה וליקויים נלווים ופעלה בכנסת לקידום חקיקה ומיצוי זכויות של צרכנים עם לקויות למידה וליקוים נלווים.

מוטו מקצועי
סיוע לאדם הרוצה להיות מעורב בעיסוקים בעלי משמעות וחשיבות עבורו, תוך ניתוח משותף ומודע של הגורמים המסייעים והמעכבים באדם, בעיסוק ובסביבה הרלוונטית.
יצירת אמון וכבוד הדדי, שותפות ומוטיבציה ליצירת שינוי, תוך הכלה, תמיכה וליווי של הילד/המתבגר והוריו וכן של המבוגר, בתהליך.

מהות הטיפול
הטיפול מתייחס בו זמנית לניתוח והבנת האבחנה והשלכותיה, הבנת האינטראקציה בין הגורמים המאפשרים (עוצמות הלקוח ומשאבי הסביבה) והמגבילים (מעכבים) באדם, בעיסוק החשוב לו (תחומי חיים ופעילויות בהן רוצה להיות מעורב), ומאפייני הסביבה. הטיפול כולל את העלאת המודעות למאפיינים אלה ולבחירה משותפת של נתיבי השינוי המתאימים לאדם.

 


שעות הפעילות:

ימי רביעי, בין השעות 19:00-12:00

מקבל מבוטחים באופן פרטי. יש אפשרות לקבל החזר מהביטוחים המשלימים והפרטיים.

לקביעת תור:

לקביעת תור התקשר ל-02-5852300 או לחץ להשארת פרטים