רפואה משלימה נחשבת לדרך ריפוי שבאה להשלים וללוות את הרפואה הקונוונציונאלית.

מקורה בסין שם למשל משתמשים בדיקור סיני במקום משככי כאבים או לצורך טיפול בתופעול הלוואי שנגרמות כתוצאה ממחלות שונות וכאבים אשר תוקפים את הגוף.

בבריאותה תוכלו למצוא במחלקת הרפואה המשלימה טיפול הומאופתי בעזרת צמחי באך, ונטורופתיה.

הומיאופתיה קלאסית שיטת טיפול טבעית ויעילה שפותחה במאה ה18 ע”י הרופא ד”ר סמואל הנמן. במהלך טיפול ההומיאופת שואל על מצבו של המטופל ועל מכלול הסימפטומים הפיזיים והנפשיים שלו. מתוך ההבנה של מצבו של המטופל, ההומיאופת בוחר רמדי (הכנה הומיאופתית) המותאמת לו אישית. 

נטורופתיה – שיטת ריפוי אלטרנטיבית העושה שימוש בידע ממקורות שונים ובהם רפואה מסורתית-מערבית שאומרת כי ניתן לרפא את האדם ולמנוע מחלות על ידי עידוד מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף ועיצוב דרך חיים בריאה יותר, בהתבסס על תזונהצמחי מרפאפעילות גופנית ועוד. 

רפלקסולוגיה – שיטת טיפול אלטרנטיבי המשתמשת במעשה הפיזי של הפעלת לחץ בכפות רגליים או הידיים לשם אבחון מקור לבעיות גופניות או נפשיות ואף טיפול בהן.

לשיטה שורשים עוד מהעת העתיקה. ויליאם פיצג’רלד הוא זה שפיתח את השיטה בעידן המודרני בשנת 1913 ובשנות השלושים של המאה הקודמת השיטה עברה  על ידי יוניס אינגהם שדרוג ואז נקבע המונח ‘רפלקסולוגיה’.

מחקרים רפואיים הוכיחו את יעילותה של הרפלקסולוגיה ככלי לשיפור מצבם של הלוקים במחלות לרבות סוכרת, טרשת נפוצה ועצירות כרונית.

המטפלים בבריאותה יפעלו על מנת שאורך החיים הבריא יותאם לסגנון החיים הייחודי שלכם.

המטפלים שלנו:

גב’ מאיה חריש – נטורופתיה

גב’ מרים שחק Msc.D – רפלקסולוגית בכירה

גב’ מאיה שימל – הומאופתיה קלאסית

 

עצות וטיפים:

כולסטרול גבוה? טיפים לאכילה נכונה… לחץ כאן

הסודות של חליטות החורף השונות… לחץ כאן


לקביעת תור התקשר ל-02-5852300 או לחץ להשארת פרטים