תמונת דף הבית-01

אופטיקה C-CARE

על הקליניקה

אופטיקה סי  קייר היא קליניקה ותיקה שהחלה את פעילותה בתחילת שנת 2005 .

לאורך השנים הקליניקה צברה מוניטין וניסיון רב בתחום העיניים והאופטומטריה. בקליניקה ניתן למצוא שירותי עיניים ייחודים למשרדי הממשלה עם אישורים למשרד התחבורה, רישיון נהיגה,  רישיון שיט ותקני ISO למיניהן.

הקליניקה ידועה ובעלת מוניטין במתן שירותי שיגרה באופטומטריה קלינית כגון משקפיי מולטיפוקל ועדשות מגע והן בפתרונות של מקרים ייחודים כמו קרטוקונוס ועצירת קוצר ראייה. בקליניקה יש את הציוד המתקדם ביותר בתחום רפואת העיניים ואופטומטריה לרבות צילומי רשתית לצורך מעקב על רשתית העין , מיפוי קרנית ולחץ.

הציוד הקיים בקליניקה הוא החדיש ביותר בתחום וכולו ממוחשב . כל הבדיקות שנערכות בקליניקה מקיפות ביותר ונערכות תוך הקפדה על נהלי בדיקה מתקדמים וייחודיים.

 קליניקת סי  קייר במבשרת ציון שמה לה למטרה לספק שירותי ומתן מענה מקצועי ברמה הגבוהה ביותר למקרים מורכבים.

מר חליל חלאילה מטפל בראייה ירודה ובמקרים מורכבים של עדשות מגע וכמו כן בהתאמת עדשות מולטיפוקל מורכבים. ד"ר ניר ארדינסט מתאים עדשות מגע לקרטוקונוס כבר למעלה מ- 15 בקליניקת סי קייר.

בקליניקה סי קייר נוצר מרכז של קרטוקונוס בהם מטפלים בעזרת סטים התאמה של עדשות סקלרליות מלאות מחו"ל ועצירת קוצר ראייה. בקליקה נעזרים בציוד מיפוי מתקדם ביותר יחד עם דימות קרנית ממוחשב. לאחר ההתאמה וההדרכה בעדשות מגע אלו מתבצעת מעקב וביקורות קפדניות ביותר.

 

מר חליל חלאילה,  העומד בראש הקליניקה הוא אופטומטריסט M.Sc בעל תואר ראשון ותואר שני מאוניברסיטת סאלוס אשר הקים את קליניקת סיקייר בשנת 2005 ונחשב לדעת רבים לאיש מקצוע מן המעלה הראשונה.

מר חליל חלאילה בעל ניסיון קליני רב ביותר והינו מבכירי האופטומטריסטים בארץ.

מר חלאילה עוסק במחקר אופטומטרי ואפידמיולוגיה אופטומטרית ויסד את הקליניקה שעוסקת במתן שירותי עיניים ואופטומטריה מתקדמים משנת 2005 ברציפות. בנוסף מר חליל חלאילה בעל תואר B.Sc באופטומטריה קלינית מ pennsylvania college of optometry  בפילדלפיה, ארה"ב שמוכרת כאוניברסיטת סאלוס salus university- בארה"ב וגם בעל תואר שני M.Sc באופטומטריה קלינית מטעם מכללת pennsylvania college of optometry   בפילדלפיה,  אותו סיים בהצלחה רבה לרבות עבודת הגמר.

 מר חליל חלאילה שימש בעברו  כמנהל תפעול ומנהל מקצועי ברשת אופטיקה גדולה . חליל משתתף בקביעות בכנסים ובהשתלמויות מקצועיות בתחום רפואת העיניים והאופטומטריה בחו"ל ובארץ ועבר סדנאות רבות בהשתלמויות במגוון תחומים ואף הגיש פוסטר אקדמי לכנס השנתי של עדשות מגע ומשטח העין.  מר חליל חלאילה בעל ניסיון רב בתחום התאמת עדשות מגע ועדשות משקפי מולטיפוקל וכמו כן עוסק בראייה ירודה ושם את ייעדו לבצע את הבדיקות, הביקורות ומתן השירותים ברמה הגבוהה ביותר ללא כל פשרות. 

ד"ר ניר ארדינסט, בעל מספר רב ביותר של תארים בתחום הרפואה לרבות ד"ר למדעי הרפואה מטעם בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר ראשון באופטומטריה (בהצטיינות יתרה). פרמקולוגיה ומוסמך בחקר המח (בהצטיינות יתרה) מהאוניברסיטה העברית. ד"ר ניר ארדינסט סיים פוסט-דוק בנוירואימונולוגיה, פוסט-דוק בנוירולוגיה ניסויית ופוסט דוק באופתלמולוגיה מולקולרית. ד"ר ניר ארדינסט מרצה מן החוץ בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, עורך ראשי של כתבי עת בעדשות מגע ומכהן כחבר ועד המנהל של עמותת לראות ויו"ר החוג לעדשות מגע.
שיתוף הפעולה של ד"ר ניר ארדינסט לרבות בעצירת קוצר ראייה נמשך כבר 15 שנה בקליניקת סי  קייר המתקדמת במבשרת ציון.

 

ד"ר ניר ארדינסט עוסק בהתאמת עדשות מגע לקרטוקונוס ועצירת קוצר ראייה:

www.conus.co.il התאמת עדשות מגע לקרטוקונוס

www.myopia.co.il שליטה בקוצר ראייה

www.c-care.co.il אתר הבית של אופטיקה סי קייר

 

שעות פעילות

בריאותה- רחוב החרמון 2 מבשרת ציון

א׳, ב׳, ד׳, ה׳ -  9:00-13:30, 16:00-19:00

ג׳ -                  9:00-13:30  

ו׳ -                   9:00-13:30

טלפון 02-5700570